50M040070N035
Part Number:
50M040070N035
Description:
PAN SLOTTED SCREW, M4 X .7 THREA
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.472" (37.40mm)