50M035060H035
Part Number:
50M035060H035
Description:
90 SLOTTED CSK SCREW, M3.5 X .6
Head Diameter :
0.323" (8.20mm)
Head Height :
0.091" (2.30mm)
Length - Below Head :
1.287" (32.70mm)
Length - Overall :
1.378" (35.00mm)