010832CD200
Part Number:
010832CD200
Description:
BINDER COMBINATION SCREW 8-32
Drive Type :
Combination
Features :
Head Diameter :
0.335" (8.51mm)
Head Height :
0.200" (5.08mm)
Length - Below Head :
2.000" (50.80mm)
Length - Overall :
2.200" (55.88mm)