010832F175
Part Number:
010832F175
Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW 8-32 T
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.260" (6.60mm)
Head Height :
0.289" (7.34mm)
Length - Below Head :
1.750" (44.45mm)