010832CD175
Part Number:
010832CD175
Description:
BINDER COMBINATION SCREW 8-32
Drive Type :
Combination
Features :
Head Diameter :
0.335" (8.51mm)
Head Height :
0.200" (5.08mm)
Length - Below Head :
1.750" (44.45mm)
Length - Overall :
1.950" (49.53mm)