010832S175
Part Number:
010832S175
Description:
SET SCREW SLOTTED HEAD 8-32 T
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.120" (3.05mm)
Head Height :
0.055" (1.40mm)
Length - Below Head :
1.750" (44.45mm)
Length - Overall :
1.805" (45.85mm)