010832WF125
Part Number:
010832WF125
Description:
FILLISTER PHILLIPS SCREW 8-32
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.260" (6.60mm)
Head Height :
0.289" (7.34mm)
Length - Below Head :
1.250" (31.75mm)
Length - Overall :
1.539" (39.09mm)