010832G075
Part Number:
010832G075
Description:
SET SCREW SLOTTED HEAD 8-32 T
Drive Type :
Slotted
Head Height :
0.035" (0.89mm)
Length - Below Head :
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"