010832S025
Part Number:
010832S025
Description:
SET SCREW SLOTTED HEAD 8-32 THRE
Drive Type :
Slotted
Head Height :
0.055" (1.40mm)
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.305" (7.75mm)