010832T075
Part Number:
010832T075
Description:
SET SCREW SOCKET HEAD 8-32 THREA
In Stock:
965
Drive Type :
Hex
Head Height :
0.090" (2.29mm)
Length - Below Head :
0.660" (16.76mm)
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"