50M100150S050
Part Number:
50M100150S050
Description:
HEX SOCKET CAP SCREW, M10 X 1.5
In Stock:
493
Drive Type :
Hex
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.362" (60.00mm)