50M100150K050
Part Number:
50M100150K050
Description:
HEX SLOTTED SCREW, M10 X 1.5 THR
In Stock:
500
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.264" (57.50mm)