50M100150N050
Part Number:
50M100150N050
Description:
PAN SLOTTED SCREW, M10 X 1.5 THR
In Stock:
500
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.787" (20.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.205" (56.00mm)