50M080125D050
Part Number:
50M080125D050
Description:
CHEESE SLOTTED SCREW, M8 X 1.25
In Stock:
394
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.512" (13.00mm)
Head Height :
0.197" (5.00mm)
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.165" (55.00mm)