50M080125K050
Part Number:
50M080125K050
Description:
HEX SLOTTED SCREW, M8 X 1.25 THR
In Stock:
467
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.512" (13.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.205" (56.00mm)