50M080125I050
Part Number:
50M080125I050
Description:
90 PHILLIPS CSK SCREW, M8 X 1.25
In Stock:
500
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.681" (17.30mm)
Head Height :
0.181" (4.60mm)
Length - Below Head :
1.787" (45.40mm)
Length - Overall :
1.969" (50.00mm)