50M080125P050
Part Number:
50M080125P050
Description:
PAN PHILLIPS SCREW, M8 X 1.25 TH
In Stock:
950
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.205" (56.00mm)