50M080125N050
Part Number:
50M080125N050
Description:
PAN SLOTTED SCREW, M8 X 1.25 THR
In Stock:
995
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.157" (54.80mm)