50M080125N035
Part Number:
50M080125N035
Description:
PAN SLOTTED SCREW, M8 X 1.25 THR
In Stock:
500
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.567" (39.80mm)