50M080125I030
Part Number:
50M080125I030
Description:
90 PHILLIPS CSK SCREW, M8 X 1.25
In Stock:
400
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.681" (17.30mm)
Head Height :
0.181" (4.60mm)
Length - Below Head :
1.000" (25.40mm) 1"
Length - Overall :
1.181" (30.00mm)