50M060100T050
Part Number:
50M060100T050
Description:
SLOTTED THUMB SCREW, M6 X 1 THRE
In Stock:
466
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.481" (12.21mm)
Head Height :
0.305" (7.75mm)
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.274" (57.75mm)