50M060100F050
Part Number:
50M060100F050
Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW, M6 X 1
In Stock:
470
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.472" (12.00mm)
Head Height :
0.181" (4.60mm)
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.150" (54.60mm)