50M060100R035
Part Number:
50M060100R035
Description:
SET SCREW, SLOTTED HEAD, M6 X 1
In Stock:
488
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.161" (4.10mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.437" (36.50mm)