50M060100K050
Part Number:
50M060100K050
Description:
HEX SLOTTED SCREW, M6 X 1 THREAD
In Stock:
500
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.394" (10.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.154" (54.70mm)