50M060100K035
Part Number:
50M060100K035
Description:
HEX SLOTTED SCREW, M6 X 1 THREAD
In Stock:
500
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.394" (10.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.563" (39.70mm)