50M060100P050
Part Number:
50M060100P050
Description:
PAN PHILLIPS SCREW, M6 X 1 THREA
In Stock:
920
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.472" (12.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.969" (50.00mm)
Length - Overall :
2.150" (54.60mm)