50M060100T035
Part Number:
50M060100T035
Description:
SLOTTED THUMB SCREW, M6 X 1 THRE
In Stock:
984
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.481" (12.21mm)
Head Height :
0.305" (7.75mm)
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.683" (42.75mm)