50M060100G016
Part Number:
50M060100G016
Description:
FILLISTER PHILLIPS SCREW, M6 X 1
In Stock:
363
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.472" (12.00mm)
Head Height :
0.181" (4.60mm)
Length - Below Head :
0.630" (16.00mm)
Length - Overall :
0.811" (20.60mm)