50M050080P040
Part Number:
50M050080P040
Description:
PAN PHILLIPS SCREW, M5 X .8 THRE
In Stock:
390
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.374" (9.50mm) 3/8"
Head Height :
Length - Below Head :
1.575" (40.00mm)
Length - Overall :
1.720" (43.70mm)