50M050080J035
Part Number:
50M050080J035
Description:
HEX UNSLOTTED BOLT, M5 X .8 THRE
In Stock:
472
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.528" (38.80mm)