50M050080K035
Part Number:
50M050080K035
Description:
HEX SLOTTED SCREW, M5 X .8 THREA
In Stock:
490
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)