50M050080F025
Part Number:
50M050080F025
Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW, M5 X .8
In Stock:
480
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
0.122" (3.10mm)
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)
Length - Overall :
1.106" (28.10mm)