50M040070T035
Part Number:
50M040070T035
Description:
SLOTTED THUMB SCREW, M4 X .7 THR
In Stock:
216
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.382" (9.70mm)
Head Height :
0.280" (7.10mm)
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.657" (42.10mm)