010832WF075
Part Number:
010832WF075
Description:
FILLISTER PHILLIPS SCREW 8-32 TH
In Stock:
930
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.260" (6.60mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
1.039" (26.39mm)