010832CD025
Part Number:
010832CD025
Description:
BINDER COMBINATION SCREW 8-32 TH
In Stock:
585
Drive Type :
Combination
Features :
Head Diameter :
0.335" (8.51mm)
Head Height :
0.200" (5.08mm)
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.450" (11.43mm)