010832F075
Part Number:
010832F075
Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW 8-32 THR
In Stock:
950
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.260" (6.60mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
1.039" (26.39mm)