010832F025
Part Number:
010832F025
Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW 8-32 THR
In Stock:
950
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.260" (6.60mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.539" (13.69mm)