010832S075
Part Number:
010832S075
Description:
SET SCREW SLOTTED HEAD 8-32 THRE
Drive Type :
Slotted
Head Height :
0.055" (1.40mm)
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.805" (20.45mm)