50M040070R004
Manufacturer:
Essentra Components
Part Number:
50M040070R004
Category:
Screws, Bolts
Description:
SET SCREW, SLOTTED HEAD, M4 X .7
In Stock:
215
Manufacturer :
Essentra Components
Category :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.079" (2.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.157" (4.00mm)
Length - Overall :
0.187" (4.76mm)