50M030050K035
Manufacturer:
Essentra Components
Part Number:
50M030050K035
Category:
Screws, Bolts
Description:
HEX SLOTTED SCREW, M3 X .5 THREA
In Stock:
800
Manufacturer :
Essentra Components
Category :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.197" (5.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.469" (37.30mm)