50M100150J020
Part Number:
50M100150J020
Description:
HEX UNSLOTTED BOLT, M10 X 1.5 TH
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
1.083" (27.50mm)