50M100150P030
Part Number:
50M100150P030
Description:
PAN PHILLIPS SCREW, NATURAL, NYL
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.787" (20.00mm)
Head Height :
0.287" (7.30mm)
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.469" (37.30mm)