010832W075PC
Part Number:
010832W075PC
Description:
PAN PHILLIPS SCREW 8-32 THREAD 3
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.314" (7.98mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.970" (24.64mm)