50M040070P035
Part Number:
50M040070P035
Description:
PAN PHILLIPS SCREW, M4 X .7 THRE
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.500" (38.10mm)