50M035060D035
Part Number:
50M035060D035
Description:
CHEESE SLOTTED SCREW, M3.5 X .6
Head Diameter :
0.236" (6.00mm)
Head Height :
0.094" (2.40mm)
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.472" (37.40mm)