011032CD025
Manufacturer:
Essentra Components
Part Number:
011032CD025
Category:
Screws, Bolts
Description:
BINDER COMBINATION SCREW 10-32 T
Manufacturer :
Essentra Components
Category :
Screws, Bolts
Drive Type :
Combination
Features :
Head Diameter :
Head Height :
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.485" (12.32mm)