ZUSAH7X560
Part Number:
ZUSAH7X560
Description:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 560mm
In Stock:
9
Diameter - Inside :
22.047" (560.00mm)
Diameter - Outside :
22.598" (574.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.276" (7.00mm)