ZUSAS3X18
Part Number:
ZUSAS3X18
Description:
Silicone O-Ring - 3mm Wide 18mm
In Stock:
2
Diameter - Inside :
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside :
0.945" (24.00mm)
Operating Temperature :
-62°C ~ 232°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)