ZUSAH2X80
Part Number:
ZUSAH2X80
Description:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 80mm ID
In Stock:
2
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.307" (84.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)