ZUSAV4X80
Part Number:
ZUSAV4X80
Description:
Viton O-Ring - 4mm Wide 80mm ID
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.465" (88.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.157" (3.99mm)